Nie lubię poduszek dekoracyjnych!
2.jpg

 

Odkąd pamiętam wszystkie poduszki które określane są jako dekoracyjne wzbudzają we mnie moją niechęć. Poduszki które powinny nam służyć zgodnie z przeznaczeniem , być wygodne do spania, odpoczynku, leniuchowania, czytania i innych atrakcji  dostały nową rolę – dekorować- a dla mnie wysyłają sygnał- nie dotykać!

Lubię ładne poduszki na kanapie. Szybko takie oswajam i przyznam że zmieniają swój kształt mocno sponiewierane, są jakby zdemaskowane. Okazuje się, że przecież miały tylko dekorować. Dla wyjaśnienia – takie dostaję w prezencie i dla jasności bardzo za nie dziękuję chociaż już nie wyglądają. Ot wymierzam im nieświadomie karę za udawanie bycia poduszką.

Szukając w sieci tych jachtowych – znajduję dekoracyjne. Z frędzelkami, stateczkami, niebieskimi paseczkami, znowu frędzelkami i paseczkami i po co? Nie wiem, nie mam jachtu 20 kabinowego. Posiadanie takiego usprawiedliwi ich zakup.

Poduszka Flamingos to nie jest poduszka dekoracyjna. To poduszka która przede wszystkim daje nam komfort. Jest bardzo praktyczna. To pierwsza na rynku poduszka spakowana w pokrowcu. Dzięki temu rozwiązaniu zabierzesz ją na plażę, na jacht i gdzie tylko zechcesz. Wkład poduszki był długo testowany i ostatecznie wersja z najbardziej  sprężystą mieszanką weszła do produkcji. A że poduszka Flamingos  jest piękna, dekoruje i nieźle się fotografuje? No cóż…tak jakoś wyszło :-)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl